Prostownica Remington S9500

Cześć,

Nasz najnowszy nabytek- prostownica Remington S9500. Ze względu na to, iż stara prostownica zakończyła swoje „życie”, musiałyśmy kupić nową. Przez dłuższy czas zastanawiałyśmy się jaką wybrać. W końcu wybór padł na Remington S9500 z powłoką perłową Pearl Straightener.

Remington 4

 

Remington S9500– dane producenta

Remington 1 Remington 2

Prostownica posiada płytki pokryte podwójną warstwą ceramiki Sol- Gel z perłami, dzięki którym włosy są bardziej gładsze. Posiada wyświetlacz LCD, na którym cyfrowo wyświetlana się regulacja temperatury 150-235°C.

Remington 5

Remington 6

Szybko się nagrzewa wręcz błyskawicznie,  a po zakończeniu nagrzewania  wydaje dźwięk. Remington S9500 posiada również automatyczne wyłączenia po ok. godzinie. Do tego modelu prostownicy dołączona jest  termo ochronna, srebrna  torebka.

Remington 3

 

Nasza opinia

Naszym zdaniem prostownica Remington S9500 jest dość droga, ale warta każdych pieniędzy. Bardzo szybko (w kilka sekund) się nagrzewa. Po wyprostowaniu włosy nawet bez użycia jakichkolwiek środków są bardzo gładkie i co w naszym przypadku bardzo ważne nie są „sianowate” jak to miało miejsce przy poprzedniej prostownicy. Bardzo ładnie lśnią, co da się zauważyć również na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Prostownica posiada bardzo długi kabel, ruchomy przy końcówce co jest ogromnym plusem. Remington S9500 już po pierwszym przeciągnięciu doskonale prostuje włosy. Przy prostych, lekko falowanych wystarczy ustawić 190 stopni (takich jak na pierwszym zdj.), a przy mocno kręconych włosach (zdj.3) już przy 210 stopniach możemy uzyskać pożądany efekt.

Remington 7 Remington 8 Remington 9 Remington 10

Z pewnością możemy Wam polecić tą prostownicę. Jak dla nas jest ona numerem jeden. A Wy jakie macie doświadczenia z produktami firmy Remington?

Pozdrawiamy

MAna

 

 

One comment on “Prostownica Remington S9500

  1. Kristina

    świetny post :) akurat zastanawiałam się na kupieniem tej prostownict dzięki twojej recenzji mam łatwiejszą decyzję do podjęcia :)

Leave a reply


*

Chciałbyś posiadać bloga? Wejdź na StartBlog.pl
X