Cece of Sweden SALON

Cześć,

Przyszła pora na recenzje. Dość niedawno na półkach w drogeriach pojawiły się szampony Cece of Sweden SALON. Do tej pory zaopatrzyłyśmy się w 3 rodzaje tych produktów:

  • SALON Keratin & Cherry Shampoo – color
  • SALON Algae Shampoo – every day,
  • SALON Coconut Milk & Biotin Shampoo – anti hair loss

Cece of Sweden SALON

Cece of Sweden SALON

 

SALON Keratin & Cherry Shampoo – color

Pierwszy z nich szampon z naturalna kreatyniną i ekstraktem z czereśni do włosów farbowanych i zniszczonych. Ma on boski zapach jak prawdziwe, świeże czereśnie. Jakby był jadalny można było by go zjeść :) . Szkoda, że aromat utrzymuje się tylko w trakcie mycia. Bardzo dobrze się  pieni i jest mega wydajny. Tak jak zapewnia producent po jego użyciu włosy pięknie się świecą. Na dowód tego znajomi pytali mnie jakiego używam szamponu :) Delikatny szampon o niskim pH , zawiera filtry UV, które chronią przed blaknięciem koloru i wysuszaniem włosów. Jednym słowem dla nas sprawdził się niesamowicie.

Cece of Sweden SALON Cece of Sweden SALON

SALON Algae Shampoo – every day

Kolejny szampon z wyciągiem z alg morskich do włosów normalnych i lekko zniszczonych, do codziennego stosowania. Nie pachnie jednak tak jadalnie :)  jak czereśniowy, choć też ładnie. Również zawiera filtry UV. Włosy po nim są miękkie i równie błyszczące. Jednym jego minusem jest konsystencja w porównaniu do jego poprzednika jest rzadki, a przez co mało wydajny.

Cece of Sweden SALON Cece of Sweden SALON

SALON Coconut Milk & Biotin Shampoo – anti hair loss

Ostatnim naszym nabytkiem jest szampon z mleczkiem kokosowym i biotyną. Zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje wzrost nowych. Pachnie jak prawdziwy kokos ( moim zdaniem jak rafaello :) ). Szampon dodaje blasku jak każdy z serii SALON. Co do konsystencji jest ona średnia, gdyż nie jest gęsty ani też rzadki. Innych działań, które zapewnia producent nie zdążyłyśmy zauważyć , gdyż nabyłyśmy go dość niedawno. Z pewnością  podzielimy się z Wami swoimi spostrzeżeniami na jego temat, gdy tylko zauważymy efekty. Jak na razie jest bez zarzutów.

Cece of Sweden SALON Cece of Sweden SALON

Na pewno nie jest to nasz ostatni zakup produktów z serii SALON. Niejednokrotnie do nich wrócimy, gdyż są naszymi faworytami wśród szamponów dostępnych w tej cenie.

Pozdrawiamy

MAna

Leave a reply


*

Chciałbyś posiadać bloga? Wejdź na StartBlog.pl
X