BlanX Med Anty- Osad

Cześć,

Dawno już tutaj nie gościłyśmy, stanowczo musimy to nadrobić. Jakiś czas temu poszukiwałyśmy dobrej pasty do zębów. Większość tego typu produktów znajdujących się na drogeryjnych pułkach nie spełnia oczekiwań jakie gwarantuje nam ich producent. Czyż nie prawda? My postanowiłyśmy wypróbować pasty do zębów znajdującej się wyłącznie w aptekach- BlanX Med Anty- Osad.

BlanX 5

Jak zapewnia producent BlanX Anty – Osad usuwa ze szkliwa plamy i przebarwienia wywołane dymem tytoniowym, pokarmami, napojami oraz kamień nazębny. Unikalny skład z zawartością porostu islandzkiego i mikroproszku z bambusa został stworzony po to, by przywrócić zębom ich naturalną biel. Intensywny naturalny zapach daje natychmiastowe uczucie świeżości, podczas gdy aktywne składniki skutecznie zapobiegają tworzeniu się osadu i kamienia nazębnego.

BlanX 1 BlanX 2 BlanX 3

Skusiłyśmy się na tą pastę po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jej temat. Trafiłyśmy w dziesiątkę! Nie jest ona produktem tanim (my za nią zapłaciłyśmy ok.25 zł), ale na pewno skutecznym.Pasta ma działanie wybielające. Po codziennym jej stosowaniu widać różnicę. Nie jest to mega powalający efekt, ale różnica jest widoczna w porównaniu z innymi pastami testowanymi przez nas. Stanowczo usuwa plamy i przebarwienia po kawie czy coli. Po kilku dniach można pozbyć się problemu.  

Pasta posiada poręczny dozownik, który pozwala na użycie jej samego końca, nic nie zostaje w tubce. Załączony został również pasek „BlanXometro” umożliwiający śledzenie wybielania naszych zębów.

BlanX 4 BlanX 6

Z pewnością możemy Wam polecić pastę BlanX Med Anty- Osad, u nas widać efekt wybielania i usuwania przebarwień. A Wy jakie polecacie pasty?

Pozdrawiamy

MAna

Leave a reply


*

Chciałbyś posiadać bloga? Wejdź na StartBlog.pl
X